Usługi płatniczePewne, szybkie i tanie dokonywanie opłat: za składki ZUS, podatki, energia, czynsz, woda, gaz, telefony, ubezpieczenia, spłaty kredytów i inne.

Państwa opłaty w sieci Gi.pay realizują banki: Plus Bank S.A., Bank Millennium S.A.

Nasza sieć realizuje usługę przelewów ekspresowych z powiadomieniem poprzez sms o realizacji w banku Państwa płatności. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej.

Realizacja płatności max. do 48 godzin z potwierdzeniem realizacji usługi w banku pod postacią wydruku bankowego i sms wysyłanego na tel. komórkowy klienta.

Polityka Bezpieczeństwa
Stawiamy na jakość i bezpieczeństwo. Gwarantujemy doświadczony serwis informatyczny oraz najlepsze warunki we współpracy z nami. Udostępniamy licencjonowane oprogramowanie informatyczne, rozbudowywane w zależności od wymagań banków i potrzeb Partnerów prowadzących punkty opłat.

List z podziękowaniami od Invest-Banku
Decentralizacja rozliczeń
Działając w naszej grupie nie ma ryzyka związanego z rozliczaniem się z przyjętych środków z centralą firmy. Nasi Partnerzy związani są umowami określającymi zasady terminowości i rzetelności rozliczania klientów a wszelkie transakcje i obsługa realizowana jest lokalnie przez naszych zaufanych Partnerów, a nie centralnie. Czas realizacji usługi nie przekracza 24 godzin. Regulamin wewnętrzny Sieci szczegółowo określa standardy pracy, procedury obsługi klienta oraz poprawne realizowanie usług płatniczych.


Licencjonowane oprogramowanie kasowe
Autorska aplikacja Gi.pay w wersji BILON PRO 8 służy do ewidencjonowania transakcji oraz przesyłania codziennych raportów kasowych drogą elektroniczną do banku. Zaimplementowany moduł obsługujący czytniki kodów kreskowych i drukarki paragonowe dodatkowo podnosi jego sprawność.

Dyplom od Invest-Banku z 1 grudnia 2006